• Dāmu vakars

Viss tikai dāmām. Viņas tiks palutinātas, iepriecinātas, izklaidētas un jutīsies kā visburvīgākās būtnes šajā pasaulē. Iespējams iekļaut nelielu ekskursiju kopā ar superīgo šoferi un dažādiem pārsteigumiem. Galvenais uzsvars nevis uz to ko darām, bet kā! Dāmu vakars ir lieliska kungu dāvana dāmām viņu svētkos.

  • Kungu vakars

Viss tikai kungiem. Ātrums, veiklība, kopīgi piedzīvojumi. Pasākumā iespējams iekļaut nelielu ekskursiju vai pārgājienu. Kungiem būs iespēja gan apzināties savu vīrišķību, gan baudīt daili. Kungu vakars ir lieliska dāvana kungiem viņu svētkos.

  • Viens par visiem un visi par vienu

Komandas saliedēšanas pasākumi ir dažādi. Gan sportiski, gan izglītojoši. Uzzinot vairāk par jūsu uzņēmumu varēsim piedāvāt tieši Jums vispiemērotāko risinājumu komandas saliedēšanai.

“Pasākums “Ziemassvētki Kuldīgas KaBAtā ” 2009. gada ziemā pārliecināja, ka Edīte ir ļoti talantīga savā jomā. Ar viņu ir ļoti viegli atrast kopēju valodu. Atliek tikai ieminēties par kādu ideju, kad jau pēc brītiņa tiek piedāvāti vairāki scenāriji. Edīte labi prot pielāgoties asptākļiem un veiksmīgi atrod izeju no neparedzētām situācijām.”

/Kuldīgas uzņēmēju apvienība “KBA” /