“Prieks un laime, manuprāt, sastāv no maziem prieka un laimes mirklīšiem, tādēļ lielu uzmanību pievēršu dažādām detaļām un sīkumiem, neaizmirstot par visas dienas kopējo noskaņu.”

  • Kāzas

Vadot seminārus līgavām un vedējmātēm, allaž atgādinu, ka kāzas ir jaunā pāra lielais notikums, tādēļ īpaši jāieklausās viņu vēlmēs un sapņos par viņu mīlestības dienu! Nav nozīmes tam, kurā Latvijas pusē svētki tiek svinēti, ja ir vēlme sadarboties, mēs noteikti atradīsim kopīgu valodu! Ideju man ir daudz, gan tradicionālām kāzām ar aubi un hūti mičošanā, gan “vintage” stila kāzām ar bohēmisku ballītes atmosfēru, gan atraktīvām kāzām ar ierašanos viesu namā ar kvadracikliem! Mans moto – Svētki ir jāsvin!

  • Jubilejas

Ir reizes, kad līksmai ballītei nepieciešama vakara vadītāja klātesamība visas nakts garumā. Bet ir arī tādas, kurās pietiek ar 2-4 stundām, lai kopīgi radītu atmosfēru, kuru pēc tam svinību viesi turpina baudīt visas nakts garumā. Cik dažādi ir jubilāri, tik daudz un dažādu ideju iespējams realizēt! Svētki ir jāsvin!

“Paldies Edītei Irbei no Artūra Špīsa vecākiem! Tik mīļu vadīšanu kāzās sen nebijām redzējuši, likās, ka Edīte ir no mūsu ģimenes, ne par daudz ne par maz. Radiņi laimīgi, kāzas izdevās, abu pušu radi kā viens vesels. Milzīgs, milzīgs paldies! Dažas bildītes varat aplūkot žurnālā “Precos” 2014/1 “Kāzas kā pasakā”, lai visiem tā viss labi izdodas!”

/Špīsu ģimene/